הפעלות לילדים

הישרדות

הפעלת הישרדות הכוללת בנדנות למהלך המסיבה משימות חשיבה, משימות שיתוף פעולה בין חברי הקבוצה, משימות מים ועוד מגוון דברים.

מאסטר שף

הפעלת מאסטר שף

הפעלה בה לומדים הילדים להכיר את המטבח ועובדים יחד כדי ליצור לעצמם ארוחה, במהלך הפעילות הילדים מקבלים סינרים וכובעים מתחרים על הכנת הארוחה ולזכות בתואר מאסטר שף. הילדים לומדים את סדר הפעלות ועבודה בשיתוף פעולה כדי להכין את המטעמים.

אבירים ונסיכות

פעילות קסומה ויצירתית שבמהלכה ילד/ה יום הולדת יתחפשו לנסיך או לנסיכה ויעברו משימות יחד עם כל החברים על מנת להגיע לאוצר החבוי, במהלך הפעילות הילדים יכינו כתרים וחרבות או שרביטים.

חוויה אינדיאנית

הפעלה אינדיאנית תחרויות ומשימות כשילד/ת יום ההולדת הופך לצ'יף של השבט מוביל את כל החברים במשימות, במהלך ההפעלה הילדים יצרו כתרים אינדיאנים, ויעברו סדנת תיפוף.

קוסמים

הפעלת קוסם

מופע קוסם מרהיב המשלב מוזיקה הומור וקסמים ושיתוף של הקהל במופע ועוד המון הפתעות נוספות...

הפעלה היתולית

הפעלה היתולית

הפעלה לקטנטנים עם מוזיקה הרקדות משחקים ופרסים משחק במצנח ומגוון פעיליות נוספות.

אירועים

ימי הולדת

פעילות בה ילד/ת יום ההולדת במרכז הענינים בשילוב מוזיקה, ריקודים, תחרויות ומשימות שבהלכן יחולקו פרסים לילדים וטקס עוגה בסוף היום הולדת. ניתן לשלב גם מתקנים מתנפחים ודוכני מזון ועוד המון הפתעות נוספות

ימי גיבוש

הפעלה גיבוש בין הילדים שבה יתחלקו לשני קבוצות ויעברו משימות חשיבה ושיתוף פעולה בשילוב של מוזיקה וחלוקת פרסים לילדים. ניתן לשלב גם מתחם בועות סבון עם שללל אביזרים, גאגלינג, משחקי ענק ועוד שלל אטרציות נוספות

בר/בת מצווה

הפקת אירוע לבר/בת מצווה אטרקציות ואפשרויות לחגיגת הבר מצווה: מתקני שור זועם, קיר טיפוס, שולחנות משחק עם משחקי קזינו, עמדות מולטימדיה, אוהלים בטבע, די ג'יי מקצועי ועוד המון הפתעות.

To Top ↑